Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Nëna e 4 fëmijëve nxjerr fotot provokuese nga karantina: Duke...(FOTO)

"Duke ëndërruar që gjithçka të kthehet si më parë", është ky mesazhi i Wanda Narës për fansat e saj në Instagram.

Gruaja e Mauro Icardit e ka shoqëruar postimin me një foto të nxehtë që i lë pak vend imagjinatës.

Modelja argjentinase ka dashur t?ua bëjë më të bukura ditët e karantinës fansave të saj dhe kjo është arsyeja që ka publikuar një foto hot.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1014488,1014490,1014487,1014486,1014489,985385,985384,985383,985388,988935,985376,985379"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore