Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Lajmi i fundit/ Rasti i ri me Covid 19 në Lezhë, pacientja e shtruar në ortopedi

Një tjetër rast është konfirmuar me Covid 19 në Lezhë. Ajo ishte e shtruar në Pavionin e Ortopedisë, ku i është nënshtruar një operacioni.

Simptomat nuk kanë qenë të dukshme se mund të jetë e prekur me Covid 19, por me kalimin e ditëve i është shtuar temperatura dhe mjekët i kanë bërë tamponin, ku ka rezultuar pozitive. Ajo ka qëndruar disa ditë në pavion, ku mund të ketë infektuar dhe stafin mjekësor.

Këta të fundit kanë kryer tamponet dhe pritet rezultati i tyre.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore