Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Lajm i mirë/ Shefi i Mbrojtjes Civile del negativ pas testit të Covid 19

Kreu i Mbrojtjes Civile italiane Angelo Borrelli ka rezultuar negativ ndaj analizës së koronavirusit. Ditën e djeshme ka shfaqur simptoma të ngjashme me COVID-19 si temperature gjatë komitetit operativ.

Për shkak të kësaj gjendje ditën e djeshme Mbrojtja Civile lajmëroi se konferenca e përditshme për shtyp mbi urgjencën e koronavirusit që zhvillohej cdo ditë në në orën 18:00 u pezullua.

Italia po përballet më një nga vështirësit ë e saj më të mëdha për shkak të COVID-19. Deri tani në shtetin fqinjë kanë humbur jetën 7503 persona dhe janë infektuar rreth 60 mijë, por edhe janë shëruar 9.362 të tjerë.

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore