Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Lajm i fundit/ Dy pacientë në gjendje të rëndë nga spitali i Durrësit në Infektiv

Dy pacientë nga Durrësi janë dërguar në Infektivin e QSUT-së në gjendje të rënduar shëndetësore. Përveç punonjëses 59-vjeçare të Drejtorisë së Policisë Durrës, për mjekim të specializuar në Tiranë u dërgua dhe një pacient 65-vjeçar i ardhur nga Bolzano, qytet në veri të Italisë.

Mjekët e Durrësit nuk kanë pritur kryerjen e tamponit për 65-vjeçarin, pasi kuadri klinik i tij ishte shumë i rëndë. Ndërkohë të tjerë pacientë janë në pritje të përgjigjes së tamponit, pasi kanë paraqitur komplikacione në mushkëri.

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore