Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“K*rvë, krejt të ftuarit i provokon për…”, Rudina Dembacaj habit me përgjigjen që i jep ndjekësit: Ok… (FOTO)

Aktorja dhe moderatorja e njohur, Rudina Dembacaj, ka gjetur se si të kalojë këto ditë izolimi në shtëpi, për shkak të koronavirusit.

Rudina ka vendosur që herë pas here të bëjë bashkëbisedim me ndjekësit e saj në ?Instagram?, të cilët janë shumë kuriozë për jetën e saj private.

Por ka edhe nga ata ndjekës që nuk i bëjnë pyetje, por e komplimentojnë ose e kritikojnë. E duke qenë se Rudina është mjaft e drejtpërdrejtë, nuk poston vetëm fjalët e bukura që i thonë fansat, por edhe ato aspak të këndshmet.

E kështu ka ndodhur edhe ditën e sotme, ku një person e ka fyer rëndë dhe Dembacaj ka vendosur që me përgjigjen e saj të shkurtër ta ?injorojë?.

?K*rva më e madhe e shqiptaris, krejt të ftuarit i provokon për seks?, i shkruan dikush, të cilit Rudina i përgjigjet me një ?Ok? dhe disa emoj duke qeshur me lot.

[gallery ids="973658,973659,977487,973655,973652,1014920,936608,934545,934544,934543,911595,911596,911597,911598"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore