Jeni mërzitur në izolim? Shihni sa po vuajnë këta persona në karantinë (FOTO)

Sot bota po përballet me një situatë të pazakontë. Popujt në vende të ndryshme janë izoluar, ndërkohë që jeta është paralizuar pothuajse totalisht.

Askush nuk e kishte parashikuar këtë mbyllje globale dhe përshtatja është mjaft e vështirë për këdo.

Për më tepër, askush nuk mund të priste se si koronavirusi do ta ndryshonte jetën tonë të përditshme.

Kur shtëpia bëhet sheshi juaj i vetëm i lojërave, gjërat e thjeshta bëhen vërtet të komplikuara. Por, nëse mendoni se po vetëm ju po kaloni momente të vështira, ju ftojmë të shihni fotot e mëposhtme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.