Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

FOTO/ Si bëhet pazar në kohën e koronavirusit

Koronavirusi nuk është një shaka dhe kjo tashmë është provuar. Për t’u mbrotjur nga ky rrezik, qytetarët në mbarë botën janë izoluar dhe masat e marra janë drastike.

Por ka nga ata njerëz që kanë vendosur të përdorin metoda nga më të ndryshmet për të shmangur infektimin.

Një burrë dhe një grua në Zelandën e re janë parë të "blinduar" në supermarket nga frika e COVID-19.

Shitësit thanë për mediat e huaja se ishin tronditur kur panë masat dramatike të çiftit.

"Ishte padyshim një befasi”, rrëfyen ata.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1014583,1014580,1014581,1014579,1014582"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore