Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Diell dhe argëtim, koronavirusi nuk po i ndal britanikët (FOTO)

Ndërkohë që bota po përballet me një rrezik serioz, britanikët nuk janë ndërgjegjësuar plotësisht. Disa pamje të bëra publike nga mediat britanike tregojnë qytetarë nëpër parqe, apo duke u shtypur në mjetet e transportit publik.

Nga ana tjetër, Ministria e Shëndetësisë ka bërë thirrje për vullnetarë në luftën për të përballuar përhapjen e pandemisë së koronavirusit në Britani.

Deri në këto momente në Britani kanë humbur jetën mbi 460 persona dhe janë infektuar rreth 10 mijë të tjerë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1014707,1014711,1014713,1014712,1014708,1014706,1014709,1014710,1014714"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore