Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Brenda apartamentit luksoz të Armina Mevlanit, shikoni super garderobën me veshjet firmato (FOTO)

Në këto ditë ku ka mbetur e izoluar në shtëpi, Armina Mevlani, ka vendosur të tregojë pak nga super garderoba e saj.

Nga apartamenti luksoz dhe dhoma e gjumit, Armina Mevlani nuk nguron që të na tregojë luksin e saj.

Bloggerja e njohur ka postuar një video në "Insatstory", ku shfaq pamje nga garderoba e madhe. Madje ajo shprehet se kjo është vetëm garderoba sezonale. Me siguri ka dhe një tjetër ku mban veshjet e stinëve.

Më pas Armina ka treguar dhe markat e shtrenjta që mban në dollapin e saj të veshjeve, ku nuk mungojnë dhe rrobat me etiketë. Mevlani ka vendosur që të veshë disa prej tyre, për të sjellë disa ide për ndjekëset e apasionuara pas modës.

[gallery ids="851600,941447,941448,1014659,1014660,1014661,1014662,1014663,1014664,1014665,1014666,1014667,994333,971516,965953,956292,955099,817191,817190,826394"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore