Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“B*** e zgjuar!”, futbollisti nuk e lë rehat bashkëshorten teksa mëson (VIDEO)

Prej disa javësh, koronavirusi ka izoluar shumë njerëz në shtëpitë e tyre. E gjithë kjo për shkak të frikës së përhapjes së koronavirusit. E sigurisht që izolimit nuk mund t?i shpëtonte askush, as mbrojtësi i Barcelonës, Gerard Pique, i cili tashmë është duke qëndruar me bashkëshorten e tij, Shakira në shtëpi. Pikërisht kjo e fundit duke se po e shfrytëzon këtë moment për të bërë kurs online dhe për të mësuar diçka nga interneti. Një moment nga kjo Pike e ka shpërndarë edhe në rrjetet sociale teksa e shoqëron me shkrimin: "Duke studiuar filozofi! B*** e zgjuar!".
[gallery ids="961648,978615,961646,948416,948415,961649,948414,948413,948412,896942,896945,704743,500461,313636,313637,313635,278528,192844,192843,204381"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore