Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Shtohen rastet/ Vëllezërit 22 dhe 25 vjeç nga Elbasani me koronavirus

Dy raste të reja janë regjistruar me Koronavirus në Elbasan. Dy djemtë e 62 vjeçarit, i cili u identifikua sot.

Kjo shpjegon edhe historikun e prekjes së 62 vjeçarit, pasi njëri nga djemtë kishte pasur kontakte me shtetas italianë. Djemtë janë të moshës 22 dhe 25 vjeç.

Ata ndodhen në gjendje shumë të mirë dhe nuk kanë shfaqur probleme.

Elbasani deri më tani ka 5 të prekur nga dy familje, ku katër janë të vetëkarantinuar ndërsa një person është i shtruar në Tiranë në spitalin Infektiv./Top Channel

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore