Plas grushti mes motrave Kardashian, Kourtney gjuan me shishe Kim dhe më pas… (FOTO)

Tashmë rivaliteti mes motrave Kardashian është i dukshëm. Vajzat që njihen në mbarë botën për format e tyre seksi, herë pas here kalojnë edhe momente të acaruara dhe me sherre.

Motra e Kim, Kourtney është përballur së fundmi fizikisht me 39-vjeçaren dhe e ka fyer atë gjatë një argumenti në “Keeping Up With The Kardashians”.

Së fundi është publikuar një video më e gjerë e asaj që na pret në episodin e radhës. Në një trailer të ri për show-n, motrat shihen duke bërtitur me njëra-tjetrën, ndërsa debati degjeneron në fyerje për të pasmet e “shëndosha” të Kim.

Në klipin dramatik, Kourtney shfaqet duke nisur sherrin e para pasi gjuan me një shishe Kim-in. Më pas ajo ngrihet për ta shtyrë atë tutje, dhe këtu gjërat bëhen më tragjike.

Kim ngrihet dhe grushton të motrën duke i thënë “Mos eja më ashtu te unë”.

Nuk është e qartë se çfarë e shkaktoi të gjithë këtë zënkë, por Kourtney, 40 vjeç, duket se provokon Kim-in, duke i hedhur sipër shishen me ujë kokosi përpara se ta pyeste: “Nuk ke asgjë për të thënë?”

E pranishme është edhe Khloe e cila mundohet t’i ndalë motrat por më kot.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.