Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Miss Anglia bllokohet nga koronavirusi, doktoresha seksi i lutet qeverisë: Dua të... (FOTO)

Doktoresha e re dhe gjithashtu Miss Anglia, Bhasha Mukherjee, ka mbetur e bllokuar në Indi që prej ndalimit të udhëtimit të vendosur nga kryeministri, Narendra Modi për ndalimin e përhapjes së koronavirusit të ri. Bukuroshja tashmë i lutet qeverisë britanike ta ndihmojë të kthehet nga India në mënyrë që të ndihmoje ne luften ndaj epidemise.

24-vjeçarja kishte qenë në një udhëtim humanitar katër javor në Indi dhe tashmë është e bllokuar atje, si mijëra udhëtarë të tjerë në të gjithë botën që nuk mund të kthehen në vendet e tyre prej epidemisë. Ajo punonte në spitalin Pilgrim Lincolnshire, dhe thotë se tashmë ndjehet "në faj" që nuk mund të ndihmojë kolegët e saj.

[gallery ids="1014373,1014372,1014375,1014369,1014371,1014370,1014374,1014376,1014377,1014379"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore