Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

“Me ato buzë që lëpin qenin, do puthësh burrin”, Klaudia Pepa e la pa fjalë ndjekësin që e ofendoi: Ai është… (FOTO)

Balerina e njohur shqiptare, Klaudia Pepa, është mjaft aktive në profilin e saj në "Instagram". Madje këto ditë që është e izoluar në shtëpi si pasojë e koronavirusit, ndan me fansat më shumë foto apo video të ndryshme.

Edhe pse ndodhet në Itali, vendi më i prekur në Europë nga pandemia e koronavirusit, duket se Klaudia ka gjetur se si të kalojë gjithë këtë kohë në izolim.

Së fundmi, balerian ka postuar në "Instagram" një video mjaft argëtuese. Me lëvizjet e saj prej balerine, Pepa fshin pluhurat e xhamave me këmbë, dhe në një moment ajo ka puthur në buzë dhe qenin e saj.

E pikërisht ky gjest nuk është mirëpritur nga një ndjekës, i cili nuk ka nguruar që t?i lërë një koment aspak të bukur.

"Phyyy se na e shpife. Dhe të imagjinosh që ato buzë që lëpin qenin do puthësh nënën, babanë, burrin, fëmiljën?.shko moj vre veten andej", i shkruan ndjekësi.

Klaudia e ka lexuar këtë koment dhe menjëherë i ka kthyer përgjigje duke i thënë: "Shiko, qeni im është më gentil se ty".

[gallery ids="944984,821648,969554,969540,1013915,1013916,1013924,1013917,1013918,1013919,1013920,1013921,993145,993136,969553,966355"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore