Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

FOTO/ Momentet më poshtëruese të grave të famshme

Askush nuk mund t’i shmangë momentet e sikletshme. Ato pak minuta poshtëruese na turpërojnë për gjithë jetën dhe kjo ndodh më së shumti me personazhet publike.

Por, episode të tilla duhet të merren me sportivitet, sepse në fund të fundit krijojnë pafund të qeshura.

Në fotot e mëposhtme do ju tregojmë disa nga momentet më të sikletshme të personazheve të famshëm.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1013936,1013931,1013932,1013929,1013934,1013935,1013926,1013927,1013928,1013933,1013930"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore