Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Sport

E pabesueshme/ Futbollisti i njohur lë gruan dhe martohet me mbesën e saj (FOTO)

Nga aludimet për një lidhje në muajin dhjetor te martesa me mbesën e gruas që është bërë zyrtare nga vetë lojtari në mars. Kjo është historia e jetës private të sulmuesit brazilian Hulk i cili është martuar me Camilan, që është mbesa e ish-bashkëshortes së tij Iran Angelo.

Futbollisti 33 vjeçar i Brazilit, Hulk, i ka dhënë fund marrëdhënies së tij 12-vjeçare me gruan Iran Angelo në fund të vitit të kaluar, për t’u lidhur me mbesën e saj Camila Angelo, 31 vjeçe, teksa raportimet thonë se çifti shoqëroheshin prej tetorit.

Sulmuesi besohet se është martuar me Camila, pasi ka vendosur “i martuar” në statusin e mediave sociale dhe çifti ka postuar foto se bashku.

Sipas rrjetit argjentinas ‘Infobae’ martesa e shpejtë erdhi prej faktit se Camila “kishte nevojë për vizë për të qëndruar me Hulk në Kinë”. Hulk e Camila jetojnë tani bashkë teksa ai luan për skuadrën Shanghai SIPG FC. Ai ka tre fëmijë me Iran Angelo, Ian 10 vjeç, Thiago 8, Alice 3.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1013697,1013690,1013687,1013688,1013689,1013691,1013695,1013696,1013698"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore