Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E harron koronavirusin, futbollisti i njohur skena “hot” me partneren supers*ksi (FOTO)

Douglas Costa ka një person që duket se e bën të harrojë koronavirusin. Është fjala për partneren e tij superseksi.

Costa vetëm pak ditë më parë u largua nga Italia, ku koronavirusi ka marrë mijëra jetë dhe u kthye në  vendlindjen e tij, në Brazil.

Futbollisti i njohur i Juventusit duket se i ka harruar ditët e vështira për shkak të situatës së krijuar nga Koronavirusi dhe tashmë po shijon temperaturat e larta të Brazilit.

E dashura e tij, Nathalia Felix ka postuar një foto në “Instagram”, ku shfaqet duke u relaksuar në pishinë së bashku me sulmuesin brazilian. Kujtojmë që ky sezon nuk ka qenë me shumë fat për Douglas Costa, pasi është shoqëruar me dëmtime të shumta.

Megjithatë 29-vjeçari u rikthye titullar në ndeshjen e fundit, para se Seria A të ndërpritej për shkak të Covid-19, takim ku bardhezinjtë asfaltuan për herë të dytë në këtë sezon, Interin.

[gallery ids="1014127,1014126,1014128,1014129,1014130,1014125"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore