Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Biondja zbulon sekretin: Si i fitova 1 mln paund për vetëm...(FOTO)

Një vajzë bukuroshe është bërë e para britanike që fiton 1 milion paund nga një ueb faqe jo serioze.

Dannii Harwood ka deklaruar se ajo ka rritur t?I fitojë këto para për vetëm 18 muaj dhe pa ndonjë lodhje të madhe.

37-vjeçarja ka rrëfyer se qindra-mijëra ndjekës paguajnë një tarifë mujore vetëm për të parë postimet e saj, pra fotot dhe videot provokuese.

Ajo theksn se suksesi varet nga menaxhimi i duhur i faqes, pasi ka shumë të tjera që pozojnë nudo, por kanë arritur fitimet e 37-vjeçares.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1013771,1013770,1013773,1013768,1013769,1013774,1013772"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore