Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

15 gjërat e pabesueshme që ndodhin vetëm në Dubai (FOTO)

Dubai njihet tani si një qendër e mrekullueshme dhe një qytet mjaft i vizituar. Me një zonë

metropolitane prej gati 6 milion banorë, shumica e popullsisë së Dubait është e përbërë nga të huaj.

Ndryshe nga vendet e tjera arabe, këtu ka shumë steriotipe dhe kultura. Megjithatë, edhe aty ka disa rregulla strikte, të cilat nuk mund të shkelen nga askush.

Në fotot e mëposhtme do ju tregojmë disa nga gjërat më të pabesueshme, të cilat gjendjen vetëm në Dubai.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="1014025,1014030,1014028,1014020,1014023,1014021,1014022,1014024,1014026,1014027,1014029,1014031,1014032,1014033,1014037"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Zgjedhje 2021

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore