Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Zbulohet lidhja, dalin fotot e nxehta të Oriola Marashit me futbollistin e njohur (FOTO)

Ajo është përfolur shpesh herë për lidhjet e saj të dashurisë megjithatë asnjërën prej tyre nuk e ka bërë publike. Por së fundmi modelja e njohur Oriola Marashi po përflitet për lidhjen me futbollistin kosovar Eros Grezda dhe shkaku janë postimet e dyshes në rrjetet socale.

Pas pushimeve të nxehta në Meksikë në fillim të vitit, Oriola dhe Eros tashmë kanë vizituar një destinacion të ri. Fotot e fundit të publikuara tregojnë se ata ndodhen bashkë, në një vend me dëborë që duket nga pamjet e njëjta që kanë publikuar për ndjekësit.

Me sa shohim këto ditë të izolimit nga situata e virusit që është përhapur në të gjithë botën, modelja dhe futbollisti po i kalojnë bashkë dhe këtë kanë dashur t?ua tregojnë të gjithëve! Nuk e dimë se ku po i kalojnë këto ditë Oriola me Erosin, por pamjet janë për t?u pasur zili!

[gallery ids="1009881,1002955,1013575,984525,1013574,1009879,891083,1009236,992752,984524,984523,962714,956907,951101,951100,943300,891082,891081,885629,885628,885632,885600,793661"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore