Pamjet nga karantina, Cristiano Ronaldo i rrethuar nga femrat (Foto)

Cristiano Ronaldo nuk ka ndërmend të ndalet as në karaninë. Ai ndodhet në shtëpinë e tij në Madeira, ku po qëndron pasi shoku i tij te Juventus, Daniele Rugani rezultoi pozitiv me koronavirus,

Sulmuesi portugez vazhdon të stërvitet për të ruajtur formën fizike në pritje që futbollisti të kthehet në fushë.

Konfirmimi për këtë vjen nga një foto e postuar në Instagram nga motra e CR7, Katia Aveiro. “Vazhdojmë betejën, në shtëpi me familjen, duke u kujdesur për trupin dhe mendjen”, është komenti që shoqëron foton nga palestra.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.