Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Fansat e “masakruan” për modën në kohën e Covid-19, 33-vjeçarja s*ksi merr vendimin e shumëpritur (FOTO)

Pasi fansat dhe punonjësit e NHS-së e kritikuan se po përdorte koronavirusin për të bërë mode, Lauren Goodger, vendosi që të mbyllte sallonin e saj.

Ajo u fotografua të hënën me një maskë të zezë në fytyrë teksa po ikte në punë, e menjëherë reaguan fansat duke e quajtur "të papërgjegjshme" dhe "egoiste" për veprimin që bënte.

Por së fundi ajo postoi në "Instagram" një foto ku tregonte se e ka mbyllur sallonin deri në një njoftim tjetër për qetësimin e situatës.

33-vjeçarja u thotë fansave të saj se do qëndrojë pranë tyre përmes postimeve në rrjetet sociale.

[gallery ids="1013266,1013264,1013265,1011846,1011847,1008728,1008726,1001884,1001883,991748,987228,987226,989874,982850,982851"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore