Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E zhveshur për të tërhequr vëmendjen, Bebe Rexha u tregon fansave...(FOTO)

Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, nuk ndalon duke i inkurajuar ndjekësit e saj që të qëndrojnë në shtëpi.

Kësaj radhe, për të fituar në masë të madhe vëmendjen e audiencës, shqiptarja e famshme publikoi një fotografi ku shfaqej e zhveshur dhe duke mbajtur një pankartë në dorë.

"Unë qëndroj në shtëpi për gjyshen, shoqërinë, familjen dhe fansat", ishte mbishkrimi pankartës me të cilën Bebe kishte mbuluar trupin.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="952412,984573,956191,1012881,957177,956190,956185,948850,940660,1012891,1012890,1012889"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore