Të pasmet e të dashurës së Ronaldos çmendin rrjetin (FOTO)

Georgina Rodriguez është një prej femrave që ka një fizik për t’u pasur zili. Së fundmi, e dashura e Ronaldos ka publikuar disa foto, ku vë në pah format e saj bombastike.

Ylli shfaqet më provokuese së kurrë, teksa ekspozon të pasmet.

Ajo dhe Ronaldo njihen si “fanatikë” të palestrës dhe kalojnë kohë të madhe duke ushtruar, gjë që tregohet me format e tyre të përsosura trupore.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.