Koronavirusi, ja çfarë do bëjë Ronaldo për vendin e tij (Foto)

Cristiano Ronaldo po mendon të bëjë njè gjest fisnik për t’i ardhur në ndihmë vendit të tij.

Ashtu si menaxheri i tij Jorge Mendes, ylli portugez i Juventusit, siç zbulon gazeta spanjolle “As” do të shpenzojë para për të ndihmuar Portugalinë me maska dhe aparate pèr frymëmarrje artificiale qè t’iu vijë në ndihmë spitaleve në shtetin luzitan.

Edhe në Portugali rastet e të prekurve me koronavirus po shtohen nga dita në ditë gjithnjë e më tepër.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.