Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Këto foto vërtetojnë se xhentëlmenët ende ekzistojnë

Burrat që janë të gatshëm të sillen si kavalierë dhe me respekt për gratë ekzistojnë. Fatmirësisht ata nuk duhet më të bëjnë duele për ta deshmuar këtë por ndoshta disa ngrihen herët për t?u përgatitur mëngjesin grave të tyre ose janë të gatshëm të ndihmojnë një të panjohur në një situatë të sikletshme.

Disa thonë se ?kavalierët? nuk ekzistojnë më, por në fotot e mëposhtme mund të gjeni disa burra që i bëjnë gratë të ndjehen si princesha kur ata janë aty.

[gallery ids="1012740,1012730,1012729,1012738,1012726,1012725,1012731,1012739,1012727,1012728,1012732"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore