Këto foto vërtetojnë se xhentëlmenët ende ekzistojnë

Burrat që janë të gatshëm të sillen si kavalierë dhe me respekt për gratë ekzistojnë. Fatmirësisht ata nuk duhet më të bëjnë duele për ta deshmuar këtë por ndoshta disa ngrihen herët për t’u përgatitur mëngjesin grave të tyre ose janë të gatshëm të ndihmojnë një të panjohur në një situatë të sikletshme.

Disa thonë se ‘kavalierët’ nuk ekzistojnë më, por në fotot e mëposhtme mund të gjeni disa burra që i bëjnë gratë të ndjehen si princesha kur ata janë aty.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.