FOTO/ Kur njerëzit turpërohen në mes të rrugës 

Në rrugë shohim çdo ditë gjëra nga më të çuditshmet. Njerëz që përpiqen të sjellin trendet e reja të modës, por në fakt nuk janë gjë tjetër veçse një dështim i madh.

Në fotot e mëposhtme do të shihni stile veshjesh, që do ju lënë pa fjalë. Madje do ju bëjnë të mendoheni dy herë para se të eksperimentoni me veshjen.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.