I zoti i vetizoluar, droni nxjerr shëtitje qenin (video)

Pandemia e koronavirusit ka ndryshuar jetët e shumë personave. Të detyruar që të rrinë në shtëpi, shumë njerëz duhet të gjejnë forma alternative për të kryer punën e tyre.

Një qipriot, dëshironte me patjetër ta nxirrte qenin e tij shëtitje. Vetë nuk mundej, duke qenë se ndodhej në vetizolim për shkak të koronavorusit.

Por ai përdori një dron për të nxjerrë qenin shëtitje në rrugët boshe të Limasolit.

Vakis Demetriou e ndau këtë eksperiencë në rrjetet sociale dhe u bëri thirrje miqve që të qëndrojnë në shtëpi e të kenë kujdes.

5th day quarantine.Stay Home Safe but don't forget your dog happiness.. 🦠🦠🦠😇😇😇IG: Vakis78For media you can use the link below: 👇👇👇👇https://youtu.be/ntKSj0qBYlA

Publiée par Vakis Demetriou sur Mercredi 18 mars 2020

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.