Fotoja perfekte, njihuni me ekspertët e mashtrimit në internet (FOTOT)

Rrjetet shoqërore janë plot me personazhe që postojnë rregullisht foto që tërheqin vëmendjen, por vetë këto personazhe tregojnë se si i rregullojnë deri në perfeksion.

Filtra të ndryshëm, pastrime fytyre e poza të sforcuara janë ato që i kthejnë fotot e thjeshta e të zakonshme në imazhe të përsosura për në internet.

Shihni fotot

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.