FOTO/ Momentet e sikletshme të VIP-ave

As VIP-at nuk u shpëtojnë incidenteve të ndryshme. Janë regjistruar shumë raste, kur ata e kanë pësuar keq gjatë daljeve të tyre publike.

Këto momente të sikletshme për ta janë regjistruar nga paparacët në kohë rekord. Fotot e tyre nuk do të harrohen lehtë. Për më shumë shihni galerinë e mëposhtme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.