Festoi ditëlindjen në izolim/ Oriola Marashi nuk heq dorë nga postimet e “nxehta”, vjen s*ksi me të kuqe… (FOTO)

Një ditë më parë, modelja e njohur Oriola Marashi, ka festuar ditëlindjen.

Por kësaj radhe Oriola nuk ka mundur që ta festonte ashtu siç ajo dëshironte, pasi është e izoluar në shtëpi si pasojë e përhapjes së shpejtë të Covid-19.

Madje nuk ka bërë asnjë postim në lidhje me ditëlindjen, përveçse ka postuar në “Instagram” disa poza mjaft seksi, ku shfaqet e veshur me të kuqe.

Teksa shfaqet duke përkëdhelur një kale, Oriola ka vënë në pah gjoksin dhe të pasmet. Ndërkohë menjëherë kanë vërshuar komentet, duke e uruar për ditëlindjen.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.