“Jam këtu për të vrarë koronën”, Oriola Marashi “tërbon” Instagram-in me pozën e fundit (FOTO)

Modelja e njohur, Oriola Marashi, duket se po i kalon mjaft qetë dhe bukur ditët e izolimit në shtëpi, si pasojë e përhapjes së koronavirusit.

Marashi ka vendosur që një pjesë të kohës së lirë ta kalojë duke bërë pastime në rrjetet sociale, duke i mbajtur edhe fansat në përditësim për gjërat që ajo bën.

Së fundmi, modelja seksi ka publikuar në “Instagram” një fotografi ku shfaqet me një “jumpsuit” të shkurtër, ngjyrë blu. Ndërkohë në kokë mban edhe një kapele.

“Përshëndetja, jam Oriola! Jam këtu për të vrarë koronën”, shkruan Marashi krahas fotos shumë seksi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.