Sherr në kohë koronavirusi, plas grushti mes të rinjve në Tiranë (FOTOT)

Grushte në kohë koronavirusi! Burime për Top Channel bëjnë me dije se një sherr mes disa të rinjve ka ndodhur në Tiranë, në zonën e njohur si “Stacioni i Trenit”.

Ndërkohë menjëherë ka ndërhyrë policia që ka shoqëruar të rinjtë.

Nuk dihen ende detaje të tjera, ndërkohë mund të shihni fotot nga vendngjarja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.