“Fshati digjet…”, Oriola Marashi tregon këmbët e gjata teksa merr rreze dielli: O budallenj… (FOTO)

Prej disa ditësh, Oriola Marashi, ka zbuluar se është duke qëndruar në shtëpi, duke u kujdesur që të mos rrezikohet nga COVID-19.

Përmes postimeve në “Instagram” ajo tregon here pas here se si e kalon gjithë ditën e mbyllur në shtëpi.

Teksa një ditë tregoi se si kryente rregullat e higjienës dhe i lante duart mirë e mirë, së fundmi ka zbuluar një tjetër detaj.

Oriola ka postuar në “Insastory” disa video ku shihet teksa merr rreze dielli. “Fshati digjet…”, shkruan modelja seksi në njërën video ku tregon këmbët e gjata.

Ndërsa në një tjetër ajo shkruan: “Oriola ruhet o budallenj”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.