Koronavirusi/ Parku i Liqenit dhe lokalet plot, ja çfarë ndodhi sot në Tiranë (FOTO)

Pavarësisht se Shqipëria është në situatë emergjente nga koronavirusi, shumë nga qytetarët po i shpërfillin masat e marra nga qeveria.

Siç shihet nga fotot e mëposhtme, në Tiranë, për disa nga qytetarët ka qenë një ditë e zakonshme, pasi nuk janë evituar daljet dhe kafet.

Në fotogalerinë mund të shihni disa nga hapësirat kryesore në Tiranë, të fotografuara nga Nensi Bogdani.

Gazeta SHQIP i bashkohet thirrjes së institucioneve për zbatimin me rreptësi të masave të ndërmarra. Shmangia e grumbullimeve, ambienteve të mbyllura dhe kafeve është një detyrim. Të mbrojmë veten dhe të tjerët!.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.