Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Burri që u kthye në femër shpreh dëshirën e saj të radhës: Dua të bëhem nënë... (FOTO)

Ka shpenzuar mijëra paund në operacione të ndryshme plastike për tu kthyer nga burrë në grua. Është fjala për Rodrigo Alves, që tashmë duket si një kukull "Barbie" me gjithë ndryshimet që ka bërë në trupin dhe fytyrën e saj.

36-vjeçarja ka ndryshuar madje edhe emrin e tashmë ajo quhet Jessica. Për të patur trupin e femrës që ajo ëndërronte ka shpenzuar edhe 100 mijë paund të tjera. Ndërkohë ka shprehur edhe dëshirën që një ditë të bëhet edhe nënë.

"Ishte një vendim me të vërtetë i vështirë për mua, por thjesht arrita në pikën ku unë nuk mund të jetoja më si njeri. Në nëntor të vitit të kaluar fillova operacione për të hequr implantet mashkullore që kisha shpenzuar shumë para për vite më parë. Ndërsa në janar të këtij viti fillova operacione për tu kthyer në një grua", ka thënë ajo për "The Sun".

[gallery ids="986663,986657,986656,975448,975447,1002756,1002758,1002760,1002761,1002762,975444,962238,962237,962232,962233,962234,962235,962236,962231,962230"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore