Veshja transparente i tregon të brendshmet, ylli 33-vjeçar nuk i lë vend aspak imagjinatës (FOTO)

Kohët e fundit ajo ka mohuar se ka bërë ndonjë operacion për të ndryshuar ndonjë gjë në trup apo fytyrën e saj.

Është fjala për yllin televiziv, Lauren Goodger, e cila së fundmi ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me format trupore bombastike.

33-vjeçarja pati një incident të vogël me veshjen e saj, duke treguar më shumë seç duhet nga asetet e saj.

Lauren kishte veshur një palë streçe transparente që i zbulonin tangat e zeza dhe një kanotiere që me dekolte shumë të hapur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.