Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Furtunë në Tiranë/ Zbulohet laboratori i falsifikimeve, kush janë 11 të arrestuarit (Emrat)

Policia e Tiranës ka evidentuar një laborator që shërbente për falsifikimin e dokumenteve dhe mjeteve te identifikimit. Hetimi për këtë vepër penale ka nisur muaj më parë dhe mbrëmjen e djeshme janë ekzekutuar disa urdhër-arreste me vendim gjykate.

Në kuadër të këtij operacioni ka pasur shoqërime të shumta në polici, si edhe kontrolle banesash të të dyshuarve.

Të arrestuarit:

Artor Tahiri

Ermir Staka

Thanas Dodhri

Pajtim Baruti

Vesel Serjani

Edmond Rexha

Agron Hoxha

Enzo Hysko

Henri Kurti

Myslym Hysko

Valbona Babeni

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore