“Kush e mban zgjuar natën”, si kurrë më parë, Rudina Dembacaj publikon foton në krahët e Mark Frrokut (FOTO)

Moderatorja Rudina Dembacaj vijon të shijojë dashurinë me ish-deputetin Mark Marku. Ajo ka postuar në Instagram një foto, ku shfaqet e lumtur në krahët e partnerit të saj.

Në përshkrimin e fotos, Dembacaj shkruan: “Nuk më mban kafeina zgjuar natën, por ti”. Siç duket nga postimet e shpeshta në Instagram, çifti po kalojnë momente të bukura pranë njëri-tjetrit.

 

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.