“Halle-halle kjo dynja…”, Rama ironizon me Braçen dhe djalin e tij

Kryeministri Edi Rama ka reaguar pasi i biri, Greg Rama postoi foto nga Air Albania Stadium si tifoz i Tiranës. Ai ironizon me vëllain e tij Olsi Ramën dhe Erjon Braçen pasi ekipi i tyre Partizani u shpartallua sot nga Tirana me rezultatin 5-1.

Në instagram teksa riposton foton e djalit të tij Rama shkruan se “O zot, ky me Tironën xhaja vet dhe Erjoni im me Partizonin. Halle halle kjo dynja, halli hallit nuk i ngja”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.