Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Kryesoret

Fotot/ Princi Harry dhe Bon Jovi këndojnë për bamirësi këngën speciale

Momente speciale ka kaluar Princi Harry, i cili këndoi me një nga këngëtarët më të mirë të rrokut, Jon Bon Jovi për bamirësi në "Abbey Road". Madje ata të dy rikrijuan edhe cover-in e albumit ikonik të "The Beatles".

Fotografitë tregojnë Harry-n me këngëtarin e hitit "Livin' on a Prayer", duke kënduar në një studio muzikore.

Më parë, Bon Jovi ka kënduar edhe me Princin William, e me këngëtaren Taylor Swift, ndërsa gazetarët e pyetën si cili nga vëllezërit ishte më i zoti: "Të dy, marrin vesh nga muzika", ishte përgjigja diplomatike e amerikanit.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="995257,995258,995259,995260,995261,995262,995263,995264,995265,995266,995267,995268,995269,995270,995271,995272,995273"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore