Transformimi i pabesueshëm/ Burri që u kthye në femër nuk ka turp të ekspozojë format bombastike (FOTO)

Ylli i “Big Brother” që pak kohë më paraë zbuloi se është kthyer nga një mashkull në femër, nuk e ka më problem që të ekspozojë gjoksin, pasi e ka bërë operacion.

Roddy Alves është fotografuar të martën në rrugët e Londrës, veshur me një pallë pantallona të kuqe të ndezura dhe një bluzë me dekolte të hapur. Ndërkohë krahëve kishte hedhur edhe një pallto të zezë.

36-vjeçari tregoi edhe modelin e ri të flokëve. Në daljet e para publike mbante flokë të gjatë e biondë, ndërsa tani i ka shkurtuar dhe ndryshuar paksa ngjyrën.

Roddy nuk e ka patur problem që të flasë për operacionet e shumta që i është dashur që të ndërmarrë, që të kthehet në femër. Madje ka zbuluar se tani duket se po jeton tamam dhe se është mjaft i gëzuar.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.