Nuk ka më veshje provokuese e esktravagante, s*ksbomba “mbulohet” pasi ka frikë nga… (FOTO)

Pas përhapjes së koronavirusit në disa vende të ndryshme të botës, Demi Rose ka vendosur që të marrë disa masa shtesë gjatë fluturimit të saj nga Los Angeles.

Seksbomba është fotografuar këtë të mërkurë në International Airport në LA, me një veshje shumë sportive të zezë dhe që mbante një maskë në fytyrë.

Modelja 24-vjeçare ka bërë një “selfie” të cilën ka vendosur që ta ndajë me ndjekësit e saj përmes një “Instastory”. “Asnjë korona për mua”, shkruan ajo në foto.

Bukuroshja britanike njihet për format e saj bombastike, të cilat nuk e ka aspak problem që t’i ekspozojë përmes veshjeve seksi dhe pozave provokuese që bën në rrjetet sociale.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.