Nga të varfër, në miliarderë; 7 pasanikët që u rritën në kushte ekstreme (FOTO)

Jo të gjithë miliarderët kanë lindur të pasur, e në fakt janë pikërisht këta që duhen marrë si shembuj motivues.

Thënia “i bërë vetë”, shpesh mund të tingëllojë shumë bazike, ashtu sikurse jo për çdo rast qëndron si e vërtetë.

Megjithatë, historia njeh edhe plot njerëz që kanë lindur dhe janë rritur në varfëri, por që më pas e kanë sjellë ‘rrotën e fatit’ të tyre me 360 gradë. Shihni 7 rastet e famshme.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.