Momenti i pabesueshëm/ Nëna i ndërpret lojën orangutangut, ja si vepron i vogli (Foto)

Një moment gati i pabesueshëm ka ndodhur në një kopsht zoologjik në Belgjikë. Një orangutang i mrekullueshëm u tërhoq zvarrë nga nëna e tij, pasi nuk pranonte të largohej nga loja.

Në fotografitë e shkrepura shihet 3-vjeçari teksa këmbëngul për të mos u larguar, ndërsa e ëma e merr me zor.

Por, duket se më pas ai u mërzit dhe shihet duke u mbështjellë me një batanije të verdhë. Në fund, i vogli u ndërgjegjësua dhe puth nënën si për t’i kërkuar falje.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.