Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Bota

Momente dramatike/ Breshëri plumbash në rrugë, njerëzit vrapojnë të tmerruar (FOTO)

Disa të shtëna me armë zjarri u regjistruan gjatë karnavaleve në Brazilit. Mediat e huaja raportojnë se për shkak të përplasjes me armë, dy persona mbetën të plagosur.

Mësohet se një burrë dhe një grua u qëlluan në rrugët e San Paulo-s, duke krijuar frikë dhe panik mes njerëzve. Burri mori një plumb në bark, ndërsa gruaja në këmbë. Sipas dëshmitarëve, gjithçka nisi pasi një burrë u përpoq t’i vidhte një personi një zinxhir nga qafa.

Ngjarja e rëndë ndodhi gjatë koncertit të DJ Diplo, teksa ky i fundit po bëhej gati të ngjitej në skenë.

Në momentin e incidentit të rëndë, ai po bënte selfie dhe po bisedonte me fansat e tij që ndodheshin në turmë.

[gallery bgs_gallery_type="slider" ids="994050,994053,994048,994054,994049,994051,994052,994055,994056,994057"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore