Dhimbje në familjen e Valbona Memës, motra e saj ndërron jetë (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Valbona Mema, ka humbur një person të dashur në jetë. Motra e saj ka ndërruar jetë, pasi vuante nga një sëmundje e rëndë.

Ka qenë vetë Valbona ajo që ka njoftuar për lajmin e hidhur, përmes një postimi në profilin e saj në “Instagram”.

“Lamtumirë motra ime e shtrenjtë…qoftë i lehtë dheu për ty zemra ime”, ka shkruar Mema krahas fotos ku ajo shfaqet së bashku me të motrën. Ndërkohë kolegë dhe fansa të saj e kanë ngushëlluar për humbjen e madhe.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.