Aurela Gaçe apel për të ndihmuar vogëlushin e sëmurë Elio Rexhmati

Këngëtarja Aurela Gace ka bërë një apel për ndihmë shqiptarëve për vogëlushin 9 vjeçar Elio Rexhmati. Ndërsa i është bashkuar thirrjes për ndihmë, ajo ka kërkuar nga ndjekësit e saj në Instagram, që të japin kontributin e tyre.

Fëmija është diagnostikuar me LINFOM MALINJE B-NHL.

“Ka nevoje urgjente për transplantin e palcës kurrizore, ne Gjermani. Shuma urgjente qe duhet mbledhur eshte 224,000 €. Familja e ELIOS ju lutet te kontribuoni ne llogarite e mëposhtme:

Mbajtesi i llogarise: Rexhmati Xhevdet Basri

Numri i llogarise ne lek: AL84209110810000108992930001

Numri i llogarise ne Euro: AL51209110810000088992940102

IBAN: FEFAALTR

Albania, Tirane, Bulevardi Blu nr 42, Kamez.

Emri i Bankes: PRO CREDIT BANK”

Gjithashtu ,menyre e shpejte eshte

GoFundMe #eliorexhmati

https://www.gofundme.com/f/elio-rexhmati

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.