“Ajo iku…ajo iku”/ Zbardhet biseda e fundit e babit që vrau vajzën në Australi (Foto)

Të tjera detaje kanë dalë në dritë në lidhje me shqiptarin Petrit Lekaj, i cili masakroi me thikën vajzën e tij Sabrina Lekaj në Australi.

Mediat e huaja kanë publikuar bisedën e fundit që babai mizor ka bërë me policinë, pas vrasjes së vajzës së tij. Raportohet se ka qenë vetë 49-vjeçari, i cili ka telefonuar policinë.

“Mik, a mund të më thuash se çfarë ka ndodhur? Ne mund të vijmë me shpejtësi dhe ta ndihmojmë vajzën tuaj”, i ka thënë oficeri i policisë.

Ndërsa, burri është përgjigjur: “Jo, ajo iku… ajo iku”.

Trafikanti i drogës Petrit Lekaj 49 vjeç goditi me thikë tetë herë 20 vjeçaren brenda “Mercedes-it” të bardhë, korrikun e kaluar.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.