A ka ndryshuar? Olta Gixhari zbulon si dukej 21 vite më parë (FOTO)

Aktorja e dashur për publikun, Olta Gixhari, është një nga femrat më të bukura të ekranit shqiptar. Ajo njihet si një ndër biondet më tërheqëse.

Olta nuk ka eksperimentuar shumë me pamjen e saj, e pjesën më të madhe të kohës ajo u qëndruar besnike flokëve biond.

Por ditën e sotme, Gixhari duket se është bërë paksa nostalgjike dhe ka vendosur që me ndjekësit të ndajë një fotografi të 21-viteve më parë.

Aktorja ka postuar në “Instastory” një foto ku me flokët e saj super të gjatë në ngjyrë mjalti. “1999, me flokë të palyer kurrë”, shkruan Olta në foton që duket tepër tërheqëse si sot.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.